O NÁS

Sme novovzniknutá spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou malých objektov vhodných tak pre rezidenčnú výstavbu ako aj pre priemyselnú sféru.    

O firme

Našou víziou  je napĺňať individuálne požiadavky zákazníkov, „etablovať“ sa na  Slovenskom trhu ako aj trhoch v okolitých krajinách. Zamerať sa na osobný prístup a byť najlepšou voľbou pre zákazníka. 

Základom nášho portfólia produktov pre nasledujúci rok sú mále záhradné a priemyselné objekty. Ponúkame domčeky na náradie, prístrešky pre malé traktorové kosačky, prístrešky pre záhradný gril, stôl, stoličky, detské hračky, garáže pre motocykle, garáže pre auto, úschovne bicyklov. 

Sme výrobcom a predajcom garážových brán určených tak pre naše objekty ako aj pre individuálnu bytovú výstavbu, dielne a priemyselné objekty. Vyrábame atypické brány podľa požiadaviek zákazníka.

Sme výrobcom technických dverí pre naše objekty a zároveň výrobcom dizajnových svetlíkov a presvetlenia našich objektov. 

Pri výrobe objektov používame certifikované materiály Slovenských a zahraničných dodávateľov. Na naše výrobky poskytujeme tak záručný ako aj pozáručný servis. Cieľom je spokojnosť zákazníkov a ich doporučenia svojim známym a priateľom.

KONTAKT

V prípade otázok alebo záujmu Nás neváhajte kontaktovať 

Firemné údaje

Adresa

Nábrežie Jána Kalinčiaka 7-5, 971 01 Prievidza-Priemyselný obvod

}

Pracovná doba

Pondelok - Sobota: 8:00 - 18:00

v

Kontaktné info

daniel.zisko@enterhome.sk

Potrebujete poradiť ?